A A A

WESTERN CITY

WESTERN CITY

kliknij i zobacz zdjęcie panoramiczne Western City w Karpaczu

Kowboje, Indianie, napad na bank, pojedynki rewolwerowców i wiele innych atrakcji możecie Państwo zobaczyć i przeżyć w miasteczku WESTERN CITY.Wyświetl większą mapę

 

Kierując się z Przesieki w stronę Marczyc, mijamy Jezioro Sosnówki, jedziemy przez Miłków w kierunku Ściegien. Czas dojazdu to 15 minut samochodem. Cena parkingu – 3,00 zł.

 

Bilet wejściowy na teren miasteczka ważny jest cały dzień, jednak gdy wychodzimy z zamiarem powrotu, należy zgłosić się do kasy po stempelek, który umożliwi nam ponowne wejście.

 

WESTERN CITY to miejsce przyjazne dzieciom,jest dla nich wiele atrakcji takich jak strzelanie z łuku, jazda na konikach, przejażdżka kolejką itp.

Maluchy mogą także odpoczywać w zacisznych miejscach, których w WESTERN CITY nie brakuje lub pobawić się na dużym placu zabaw.

 

Od maja do września codziennie odbywają się pokazy: o godzinie 12:00 – pojedynek rewolwerowców, o 13:00 – pokaz tańca indiańskiego, o godzinie 14:00 – pokazy rewolwerowca, a o 15:00 – napad na bank.

Na terenie miasteczka jest wiele knajpek gdzie można zjeść za przystępną cenę,

(hot-dog z sosem i surówkami kosztuje 6,00 zł, napoje od 3,00 do 6,00 zł).

Nie sposób nie wspomnieć o sklepikach z pamiątkami, a chyba najważniejszą pamiątką będzie zakup kapelusza kowbojskiego w cenie około 13,00 – 15,00 zł.

 

Zachęcamy do odwiedzenia tego czarującego miejsca, gdzie zarówno dzieci jak i dorośli spędzą miło cały dzień.