A A A

Park Dinozaurów

   Zachęcamy Państwa do odwiedzenia Dino-Parku, który znajduje się w Szklarskiej Porębie. Jest to miejsce przyjazne dzieciom oraz osobom niepełnosprawnym. Można odbyć tam długi leśny spacer, przyglądając się prehistorycznym zwierzętom.  Z Przesieki dojedziecie Państwo do Parku Dinozaurów w 25 minut. Przez Podgórzyn, Sobieszów i Piechowice.

 


Wyświetl większą mapę

 

   Park otwarty jest codziennie od godziny 10:00 do 19:00. Należy wspomnieć, że obowiązuje tam zakaz wprowadzania psów.Cena biletu normalnego to 18,00 zł natomiast bilet ulgowy dla dzieci do 12 roku życia i dla seniorów powyżej 65 roku życia kosztuje 14,00 zł, są dostępne także bilety rodzinne. Wstęp dla dzieci do 1 metra wzrostu jest darmowy.

  

   Za dodatkową opłatą około około 12,00 zł możecie Państwo obejrzeć film w kinie 5 D. To jedna z najnowocześniejszych atrakcji łącząca w sobie elementy kina 3 D z efektami takimi jak ruszające się fotele, wiejący wiatr, tryskająca woda oraz padający śnieg. Dla dzieci przygotowano wielopoziomowy plac zabaw, oraz piaskownicę odkrywców gdzie maluchy poszukują szczątków dinozaura, dzieci chętnie pobawią się w pojazdach Flinstonów, za dodatkową opłatą można skorzystać z dmuchanej dino zjeżdżalni. Na terenie Dino Parku znajduje się restauracja, gdzie można smacznie zjeść za przystępną cenę,np. Dino bagietka 16 cm to koszt 8,00 zł; sałatki od 6,00 do 12,00 zł; zestawy dla dzieci od 8,00 do 10,00 zł. Już od 2,00 zł można nabyć pamiątkę z Parku Dinozaurów.

 

Ciekawostki na stronie Dino-Parku. Zapraszamy.