A A A

Cennik

UWAGA: Poniższe ceny mają charakter wyłącznie orientacyjny, nie stanowią cen w rozumieniu Prawa Handlowego i nie są tzw."ofertą handlową". Niestety ze względu na złożoność naszej oferty, wahania cena na rynku, sezonowość ofert itp. nie jesteśmy w stanie stworzyć twardego i rzetelnego cennika. Najprościej jest zatelefonować i negocjować :)

 

Cena pobytu 1 doby (1 osoba) dla klientów indywidualnych:

- 65 zł (w tym dwa posiłki)
wszystkie pokoje są z indywidualnymi łazienkami

Cena pobytu 1 doby (1 osoba) dla dziecięcych grup zorganizowanych:

- 53 zł (w tym dwa posiłki)
wszystkie pokoje są z indywidualnymi łazienkami

Informacje dodatkowe:

Zniżki dla grup zorganizowanych oraz dla dzieci z terenów ekologicznie zagrożonych w ramach tzw. "Zielonych Szkół".

Umowy długoterminowe mile widziane. Nie pozostaną one bez wpływu na negocjacje cenowe. Szeroko współpracujemy ze szkołami, gimnazjami, uczelniami itp. nasi stali klienci otrzymują od nas duże upusty i rabaty.

Organizatorzy wycieczek mogą liczyć na pomoc ze strony gospodarzy, jak też zrozumienie przy wyborze posiłku i czasu jego podania. Nie jest problemem dostosowanie pory podawania obiadów, śniadań czy kolacji o żądanej porze, jesteśmy bardzo elastyczni w tym zakresie.

Różne uwagi:

Nie przyjmujemy gości ze zwierzętami. Sami kochamy zwierzęta jednak przy tak dużym obiekcie nie jesteśmy w stanie dopilnować zniszczeń powodowanych przez często słabo ułożone zwierzaki. Gościom ze zwierzętami polecamy mniejsze pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne w okolicy które często są przygotowane do obsługi gości ze zwierzętami.